Подпись:

Теги: автоматизація, автоматизация, ресторан, кафе, бар, ювелірний магазин,ювелірні вироби, ювелір, аптека, харчування, питание, меню, продукти, продукты, прайси, калькуляція, програми, программы, разработка, розробка, продаж, товар, бізнес, бизнес, прайсы, ювелирные изделия, ювелир, серебро, оптом, серебро оптом, срібло гуртом, гуртовий продаж.

Модуль Адміністратора(бек офіс)

Модуль Офіціанта (фронт офіс)

             Модуль “Офіціант” може працювати як на спеціалізованому моноблоці (POS-терміналі), так і на звичайному компютері, ноутбуці. Також можна використовувати планшети з операційною системою Android або Windows.

K-SOFT

067-784-5115

k-soft@i.ua

автоматизація Вашого бізнесу

КАБАРЕ

             В наш час автоматизація кафе, бару, ресторану - це не розкіш, а засіб для грамотного та ефективного управління сучасним підприємством! Завдяки автоматизації Ви зможете контролювати свій бізнес від моменту закупівлі продуктів до розрахунку на касі з клієнтом. Крім того, Ви будете надійно застраховані від можливості крадіжки з боку недобросовісних співробітників. Для забезпечення роботи вистачає двох робочих місць : Керівника (бек офіс) та Бармена  (фронт офіс).

 

Супер пропозиція !!!

350 грн.*/міс.— оренда програми

 

* вартість оренди за 1 модуль програми