Подпись:

           Основний напрям діяльності — автоматизація кафе, бару, ресторану, готелю, санаторію, пансіонату, салону краси, спа-салону, манікюрного і масажного салону, перукарні.

             Багаторічний досвід в галузі інформаційних послуг дає Вам можливість в короткий термін і належної якості отримати готовий програмний продукт, який підвищить оперативність роботи, дозволить ефективно керувати бізнесом а також зекономить час та сили на рутинну роботу.

             Ви безпосередньо працюєте з розробником програми і можете модифікувати її під власні потреби, а також розраховувати на оперативне обслуговування.

Теги: автоматизація кафе барів ресторанів, автоматизація обліку в ресторанах, туроператор, турфірма, турагенство Калькуляція харчування, Облік в ресторанах, програма кафе, автоматизація кафе бару, автоматизация закупок, автоматизація роботи ресторану, програма для складання меню, програмне забезпечення для кафе, розробка калькуляції для барів кафе, операційні системи для ресторанів, складання меню-розкладки, автоматизація бармен, автоматизація роботи ресторану, програма обліку кафе-барів, автоматизація обліку в ресторанах, автоматизація обліку в ресторані, автоматизація робочих місць в ресторанах, Облік в ресторанах, Облік посуду, програма обліку у ресторані, софт облік ресторан, програма обліку для кафе,  автоматизація, автоматизация, ресторан, кафе, бар, ювелірний магазин, аптека, харчування, питание, меню, продукти, продукты, прайси, калькуляція, програми, программы, разработка, розробка, продаж, товар, бізнес, бизнес, прайсы.

.

SQL Server 2000
SQL Server 2008R2 (64bit)

K-SOFT

КАБАРЕ

Програма призначена для автоматизації кафе, бару, ресторану. Можливості програми дозволяють вести повний контроль  та аналіз торгової діяльності.

ГОТЕЛЬ

Програма призначена для автоматизації роботи готелів, санаторіїв, пансіонатів, баз відпочинку. У програмі реалізовано ведення баз даних клієнтів, номерів, вартості проживання, харчування, оплат, додаткових послуг, витрат.

СПА–САЛОН

СПА-салон являє собою програмний комплекс для ефективного управління салоном краси, спа-салоном, студією засмаги, манікюрним і масажним салоном, перукарнею .

.

У нас є такі системи автоматизації

Обладнання для роботи

Завантаження

Принтери чеків

Пристрій збору даних

067-784-5115

k-soft@i.ua

автоматизація Вашого бізнесу

POS термінали

Відеонагляд

Система виклику офіціантів

Впровадження програм

по всій Україні!

Скругленный прямоугольник:          Тех. підтримка